Archiwa: <span>Profiles</span>

Profiles
Patrycja Brejza

Patrycja Brejza

Trener Personalny, Instruktor Fitness i Dietetyk. Interesuje się treningami funkcjonalnymi, ukierunkowanymi na poprawę sprawności i mobilności osób z nią pracujących. Poprzez zmianę nawyków żywieniowych, udowadnia, że można jeść zdrowo i smacznie, a przy okazji zadbać o wygląd fizyczny. Każdą swoją wolną chwilę poświęca na dodatkowe kursy i naukę. Nie obiecuje, że będzie łatwo, ale obiecuje, że...

Profiles
Radek Klimek

Radek Klimek

Z wykształcenia polonista, z zawodu marketingowiec, pasjonat technologii internetowych i komputerowych gier strategicznych. Instruktor izraelskiego systemu walki Krav Maga. Stara się łączyć pracę w firmie i zarządzanie stronami internetowymi z prowadzeniem zajęć samoobrony. Szkoli zarówno dorosłych jak i dzieci.

Profiles
Ania Szymanek

Ania Szymanek

Trener fitness i dietetyk. Prowadzi zajęcia w kilku klubach na Śląsku oraz szerzy wiedzę dotyczącą zasad zdrowego odżywiania oraz efektywnego połączenia diety z ćwiczeniami.  Na zajęciach zaraża pozytywną i niekończącą się energią oraz uśmiechem. Poza fitnessem uwielbia pływać oraz jeździć na nartach, a życia nie wyobraża sobie bez hiszpańskiej literatury, rocka progresywnego i podróżowania.