O nas.

Co nieco o stronie i jej autorach...

O stronie

ZbudujForme.com.pl zostało stworzonych przez dwójkę zapaleńców – Anię i Radka. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakościowo wiedzy dotyczącej sportu, treningu, diet, ćwiczeń i motywacji. Stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie na ilość artykułów. Mamy nadzieję, że znaleziona tutaj wiedza, pomoże Ci odmienić Twoje życie. My trzymamy kciuki!

Chcesz się z nami skontaktować? Pisz na kontakt@zbuduj.forme.com.pl

Ania Szymanek

Trener fitness i dietetyk. Prowadzi zajęcia w kilku klubach na Śląsku oraz szerzy wiedzę dotyczącą zasad zdrowego odżywiania oraz efektywnego połączenia diety z ćwiczeniami.  Na zajęciach zaraża pozytywną i niekończącą się energią oraz uśmiechem. Poza fitnessem uwielbia pływać oraz jeździć na nartach, a życia nie wyobraża sobie bez hiszpańskiej literatury, rocka progresywnego i podróżowania.

Radek Klimek

Z wykształcenia polonista, z zawodu marketingowiec, pasjonat technologii internetowych i komputerowych gier strategicznych. Instruktor izraelskiego systemu walki Krav Maga. Stara się łączyć pracę w firmie i zarządzanie stronami internetowymi z prowadzeniem zajęć samoobrony. Szkoli zarówno dorosłych jak i dzieci.

Patrycja Brejza

Trener Personalny, Instruktor Fitness i Dietetyk. Interesuje się treningami funkcjonalnymi, ukierunkowanymi na poprawę sprawności i mobilności osób z nią pracujących. Poprzez zmianę nawyków żywieniowych, udowadnia, że można jeść zdrowo i smacznie, a przy okazji zadbać o wygląd fizyczny. Każdą swoją wolną chwilę poświęca na dodatkowe kursy i naukę. Nie obiecuje, że będzie łatwo, ale obiecuje, że będzie pięknie.

Back to Top
Podobał Ci się ten tekst? Dołącz do nas na Facebooku i nie przegap NOWYCH artykułów!
Polub ZbudujForme.com.pl na Facebooku