Treningi indywidualne dla kobiet. Sprawdź, dlaczego warto spróbować

Jeśli znajdujesz się w pokaźnej grupie Polek niezadowolonych ze swojej sylwetki, to czas najwyższy coś z tym zrobić. Nie chodzi o przejście na drakońską dietę, ale o rozpoczęcie nowego, aktywnego etapu życia. Nasza propozycja? Spróbuj treningów indywidualnych dla kobiet, które są najlepszym wyborem na początek przygody ze sportem. Oto kilka argumentów, które Cię do tego przekonają.

Indywidualne podejście trenera

Najważniejszą zaletą treningów indywidualnych dla kobiet jest to, że nie jesteś jedną z wielu anonimowych uczestniczek zajęć. Trener w 100% skupia się na Tobie, poznaje Twoje oczekiwania, predyspozycje, historię Twoich urazów i doświadczeń ze sportem. Na tej podstawie układa indywidualny plan treningowy, dopasowany do Twoich możliwości fizycznych i czasu, jaki możesz poświęcić na treningi.

Dzięki takiemu podejściu możesz być pewna, że osiągniesz zamierzone efekty, w dodatku w krótszym czasie niż wtedy, gdybyś zdecydowała się na ćwiczenie na własną rękę, często w oparciu o przypadkowe plany treningowe znalezione w Internecie.

Niskie ryzyko odniesienia kontuzji

Opieka trenera personalnego jest bezcenna z punktu widzenia osób, które mają duże zaległości treningowe i przez to są narażone na odniesienie kontuzji czy skrajne przemęczenie organizmu. Trener dopilnuje, aby obciążenia były ściśle dopasowane do możliwości Twojego ciała, pokaże Ci prawidłową technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń i będzie na bieżąco korygować błędy.

Pozytywna motywacja do treningu

Podstawowym zadaniem trenera osobistego jest zbudowanie dobrej relacji z podopieczną i stałe motywowanie jej do wysiłku fizycznego. Na pewno zdarzą się dni, kiedy nie będziesz miała na nic ochoty i zaczniesz szukać wymówki, by nie iść na trening. W przezwyciężeniu wewnętrznego „lenia” pomoże Ci właśnie trener personalny, co przełoży się na lepszą efektywność treningów i tym samym szybsze dostrzeżenie efektów Twojego wysiłku.

Gdzie warto się wybrać na treningi indywidualne dla kobiet w Katowicach?

Takie treningi oferuje większość klubów fitness czy siłowni. Jeśli jednak szukasz czegoś innego, nudzą Cię powtarzalne ćwiczenia na maszynach i z wolnymi ciężarami, to mamy fajny pomysł. Wybierz się na pierwszy trening do Ladies Boxing Brigade. To miejsce zostało stworzone z myślą o kobietach, które chcą zadbać o siebie i poczuć się dużo lepiej we własnym ciele.

Treningi indywidualne dla kobiet w Ladies Boxing Brigade prowadzi doświadczony trener personalny i instruktor boksu Polskiego Związku Bokserskiego, Joanna Orlińska, która proponuje zajęcia z fitboxingu. To unikalne połączenie elementów fitnessu, boksu, crossfitu, treningu funkcjonalnego i interwałowego.

Na zajęcia w Ladies Boxing Brigade chodzą dziewczyny z całych Katowic, w tym Piotrowic-Ochojca czy Brynowa. Ty też spróbuj! Sala znajduje się w COB Fitness Premium Club w Katowicach przy ulicy Wesołej 3. Godziny treningu są ustalane indywidualnie. Sprawdź szczegóły na stronie https://fit-boxing.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments